Kupuj szybko bez zakładania konta!  

Mini kamery do monitoringu

Strona główna  »  Artykuły  »  Mini kamery do monitoringu


Mini kamery do monitoringu
Mini kamery do monitoringu wizyjnego to urządzenia wizyjne o bardzo małych gabarytach, dzięki czemu nadają się do ukrycia praktycznie w każdym miejscu. Kamery miniaturowe najczęściej są urządzeniami uzupełniającymi instalacje nadzoru wideo.

Ze względu na możliwość prowadzenia dyskretnego nadzoru wideo, rewelacyjnie sprawdzają się w systemach telewizji dozorowej dla domów, biur, firm, kantorów oraz sklepów.

Godną polecenia kamerą miniaturową jest LC-010 Nano, która na tle podobnych produktów wyróżnia się za sprawą bardzo dobrej jakości generowanego obrazu oraz wysokiej funkcjonalności. Jej podstawowym elementem konstrukcji jest wysokiej jakości przetwornik 1/3” CMOS z cyfrowym systemem przetwarzania DSP, który gwarantuje bardzo dokładne odwzorowanie obserwowanej sceny. Niezwykle szczegółowy obraz w rozdzielczości 520 linii telewizyjnych, umożliwia precyzyjne rozpoznanie obserwowanych osób i przedmiotów.

Kamera miniaturowa LC-010 Nano charakteryzuje się także wysoką czułością na oświetlenie (0,008 Lux przy F1.2), dzięki czemu nadaje się do prowadzenia obserwacji w pomieszczeniach, w których panuje niemal całkowita ciemność. Jej miniaturowe rozmiary (11.5 x 11.5 x 17mm) pozwalają na prowadzenie dyskretnej obserwacji w systemach monitoringu dla domów, biur, kantorów i sklepów. Warto także wspomnieć o funkcjach dodatkowych, takich jak: automatyczny balans bieli AWB, kompensacja światła tylnego BLC oraz automatyczna kontrola wzmocnienia AGC.