Kupuj szybko bez zakładania konta!  

Kamera PTZ do zastosowań zewnętrznych

Strona główna  »  Artykuły  »  Kamera PTZ do zastosowań zewnętrznych


Kamera PTZ do zastosowań zewnętrznych
LC-9036-OSD LC Security to profesjonalna kamera PTZ do zastosowań zewnętrznych, wyposażona w szybkoobrotowy mechanizm PTZ oraz potężny 36-krotny zoom optyczny do szczegółowej identyfikacji obserwowanych osób i przedmiotów. Kamera szybkoobrotowa LC-9036-OSD posiada hermetycznie szczelną i odporną na akty wandalizmu oraz warunki pogodowe obudowę, która zapewnia kamerze bezawaryjną pracę w środowisku zewnętrznym.

Ze względu na swoje właściwości użytkowe, kamera obrotowa PTZ  LC-9036-OSD LC Security, doskonale nadaje się do monitorowania takich obiektów, jak: centra handlowe, magazyny, hale sportowe, przedsiębiorstwa produkcyjne, szkoły, itp. Za generowanie krystalicznie czystego i pełnego detali obrazu w rozdzielczości poziomej 700 TVL odpowiada wysokiej klasy przetwornik CCD Sony. Bardzo wierne odwzorowanie obserwowanej sceny sprawia, że kamera szybkoobrotowa LC-9036-OSD bardzo dobrze sprawdza się w miejscach, gdzie konieczna jest dokładna wideoweryfikacja osób i zdarzeń alarmowych.
 

Warto także dodać, że kamera LC-9036-OSD została odpowiednio przystosowana do pracy w zmiennych warunkach oświetleniowych. Wyposażona w prawdziwą funkcję Dzień/Noc z mechanicznym filtrem podczerwieni, automatycznie dostraja się do poziomu oświetlenia na obserwowanej sceny, zapewniając tym samym skuteczną pracę instalacji CCTV przez 24 godziny na dobę. Dodatkowe opcje: menu ekranowe OSD, sterowanie przysłoną obiektywu Auto Iris, automatyczny balans bieli AWB, kompensacja światła tylnego BLC oraz automatyczne wzmocnienie sygnału AGC.