Kupuj szybko bez zakładania konta!  

Nadzór wideo IP - kamera megapikselowa

Strona główna  »  Artykuły  »  Nadzór wideo IP - kamera megapikselowa


Nadzór wideo IP - kamera megapikselowa
Nadzór wideo IP to całkiem nowe możliwości w monitoringu obiektów o znaczeniu strategicznym lub miejsc, w których konieczna jest szczegółowa wideoweryfikacja zdarzeń czy identyfikacja osób i przedmiotów. Dzięki kamerom megapikselowym instalacje CCTV IP są w stanie dostarczać obrazy o jakich jeszcze kilka lat temu nie śniło się nawet największym optymistom. Doskonałym przykładem profesjonalnej kamery megapikselowej jest kamera IP LC-555 firmy LC Security, która swoją wszechstronnością zastosowania oraz jakością wytwarzanego obrazu, stanowi doskonałą alternatywę dla bardzo drogich kamer IP Sony czy Samsung.

Jej głównym atutem jest możliwość wygenerowania krystalicznie czystego, ostrego oraz pełnego detali obrazu w jakości Full HD, niezależnie od tego w jakim oświetleniu prowadzona jest obserwacja (funkcja Dzień/Noc ze zintegrowanym reflektorem IR LED pozwala na prowadzenie nadzoru wideo nawet w całkowitej ciemności). Dzięki możliwości dostarczenia obrazu w jakości Full HD, kamera megapikselowa IP LC-555 doskonale nadaje się do identyfikacji ludzkich twarzy czy odczytywania informacji alfanumerycznych, np. numerów tablic rejestracyjnych. Wyposażona w solidną i odporną na warunki pogodowe obudowę (IP66) nadaje się do montażu zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz budynków.

Jej wszechstronność nie ogranicza się jedynie do pracy całodobowej oraz niezawodnego działania w trudnym środowisku. Kamera megapikselowa LC-555 to także wysoka funkcjonalność, na którą składa się m.in.: obsługa urządzeń mobilnych (zdalny podgląd obrazu z dowolnego miejsca), zgodność ONVIF, detekcja ruchu i maski prywatności, funkcja powiadomień e-mail oraz podwójne strumieniowanie w formacie H.264 (wydajna praca w sieci IP, odpowiednie dopasowanie jakości strumieni wideo do potrzeb użytkownika).