Kupuj szybko bez zakładania konta!  

Kamery szybkoobrotowe IP SNC-RX550P

Strona główna  »  Artykuły  »  Kamery szybkoobrotowe IP SNC-RX550P


Kamery szybkoobrotowe IP SNC-RX550P
Kamery szybkoobrotowe IP SNC-RX550P z serii IPELA firmy SONY to urządzenia, których zarówno konstrukcja, jak i wyposażenie zostało stworzone na potrzeby wymagających instalacji dozoru wizyjnego. W prezentowanej kamerze sieciowej IP połączono najwydajniejsze techniki kompresji wideo, wysoką jakość obrazu, 26-krotny zoom optyczny, zaawansowane funkcje sieciowe i nowoczesne rozwiązania technologiczne.
W rezultacie zastosowanych w kamerze rozwiązań urządzenie zapewnia niezwykle wysoką skuteczność prowadzonego dozoru wizyjnego. Sercem profesjonalnej kamery IP z serii SNC-RX550P jest zaawansowany technicznie przetwornik 1/4” Exwave HAD CCD Sony, który pozwala na wygenerowanie czystego i szczegółowego obrazu w maksymalnej rozdzielczości na poziomie VGA (640x480 pikseli). W zależności z jakiego standardu video korzystamy, transmisja sygnału wizyjnego VGA odbywa się z prędkością 30 kl./s (NTSC) lub 25 kl./s (PAL). Na pokładzie kamery szybkoobrotowej IP SNC-RX550P IPELA znalazło się miejsce dla trzech najlepszych technik kodowania sygnałów wizyjnych: MPEG-4, MJPEG i H.264 (obecnie najlepsza metoda kompresji sygnału wideo). Niezwykle istotną cechą użytkową omawianego produktu jest możliwość przesyłania równocześnie dwóch strumieni wideo MPEG-4 i MJPEG, co w rezultacie sprawia, że obraz podglądany lokalnie może mieć większą rozdzielczość niż ten transmitowany w sieci. Połączenie innowacyjnej technologii Exwave z funkcją dzień/noc oraz możliwością współpracy z zewnętrznym oświetlaczem podczerwieni sprawia, że sieciowa kamera IP z serii SNC-RX550P jest doskonałą propozycją na budowę skutecznego monitoringu wizyjnego pracującego w wymiarze całodobowym. Dodatkowe właściwości użytkowe kamer sieciowych Sony IPELA z serii SNC-RX550P:

  • Inteligentna analiza obrazu (technologia Sony DEPA)
  • Dwukierunkowa transmisja sygnału fonicznego (akustyczny monitoring obiektów)
  • Bogaty zestaw zaawansowanych funkcji alarmowych (większa skuteczność prowadzonej obserwacji)
  • Zaawansowane funkcje sieciowe (profesjonalny monitoring IP)
  • Dynamiczna Kontrola Prędkości
  • Zapobieganie fałszerstwom rejestrowanych klatek (Anti Tampering)
  • Stabilizator obrazu, zapobiega rozmyciu obiektów w statycznym monitoringu
  • Zaawansowane zabezpieczenia dostępu (gwarancja bezpieczeństwa)
  • Dodatkowe analogowe wyjście wideo typu BNC do przekazywania sygnału wizyjnego na analogowe urządzenia typu monitor czy rejestrator