Kupuj szybko bez zakładania konta!  

LC-312D1

Strona główna  »  Artykuły  »  LC-312D1


LC-312D1
Kamery przemysłowe LC-312D1 LC Security to urządzenia wizyjne pracujące w rozdzielczości 480 linii telewizyjnych. Za wyświetlanie szczegółowych obrazów w podwyższonej rozdzielczości pracy jest odpowiedzialna najwyższej klasy matryca obrazotwórcza 1/3” CCD Super HAD firmy Sony z technologią procesora sygnałowego DSP.
Ze względu na wysoką jakość wyświetlanego obrazu kamera kopułkowa LC-312D1 znajduje również zastosowanie w miejscach gdzie konieczna jest wideoweryfikacja obserwowanych obiektów oraz zaistniałych zdarzeń alarmowych. Bezawaryjną pracę nawet w trudnych warunkach środowiskowych gwarantuje solidnie i estetycznie wykonana obudowa wandaloodporna, która jest zgodna z normą IP66. Aby zapewnić jak najwyższą jakość pracy producent zastosował w modelu LC-312D1 szereg układów wspomagających, w tym:

  • Automatyczny tryb pracy dzień/noc
  • Automatyczną przysłonę Auto Iris
  • Automatyczną elektroniczną migawkę (AES)
  • Automatyczny balans bieli (AWB)
  • Kontrolę wzmocnienia sygnału (AGC)
  • Kompensację światła tylnego (BLC)

Dużą elastyczność montażu zapewniają trzy osie pozwalające na montaż sufitowy, ścienny i w zagłębieniach. Ponadto, kamery wandaloodporne z serii LC-312D1 zasilane są tzw. „bezpiecznym napięciem” 12V DC co również znacznie ułatwia proces montażu. Wraz z kamerą przemysłową LC-312D1 otrzymujemy wysokiej klasy układ optyczny w postaci zmienno-ogniskowego obiektywu 4-9mm.